Cześć!

Nazywam się Paulina Szmit, fotografuję.

Od zawsze ceniłam sobie bliskość natury, uwielbiam długie spacery, wzruszam się wschodami i zachodami słońca, kocham bawić się światłem i zachwycają mnie padające cienie.

Cieszę się z małych rzeczy, jest to jedna z cech, którą bardzo w sobie lubię i staram się ją pielęgnować. Wierzę w to, że dobro wraca, i mocno kieruje się tą zasadą w życiu.

Mimo swojej nieśmiałej natury uwielbiam spotkania z Wami i poznawanie Waszych historii. Lubię słuchać o tym jak się poznaliście, o Waszych planach tych bliższych i tych dalszych, o tym jak widzicie naszą współpracę, ale również o urokach i trudach codziennego życia, po prostu lubię słuchać o Was. A to dlatego, że moją największa inspiracją są ludzie. Ich wzajemne relacje i pokazywane emocje, często drobne gesty czy wymienione ukradkiem spojrzenia.

Jestem wdzięczna za każde spotkanie i każdą wypitą wspólnie kawę. Za wszystkie momenty, podczas których mogę być blisko Was. Za to, że mogę uchwycić na dłużej to co tak bardzo ulotne i pokazać Wam to moimi oczami.

Fotografia jest dla mnie wspaniałą okazją by dawać coś od siebie. Coś w co wkładam całe serce i coś co pozwala mi karmić moją artystyczną duszę. Kocham swoją pracę, jest to moja pasja, którą nieustannie pragnę rozwijać.