Co mogę dla Ciebie stworzyć?

Jest mi bardzo miło Cię tu widzieć, najwyraźniej spodobały Ci się moje zdjęcia i jesteś zainteresowany/a współpracą. Z nieskrywaną przyjemnością zatrzymam dla Ciebie w kadrach ważne chwile Twojego życia. Fotografuję ludzi, miłość w każdej postaci, chwytam emocje i wkładam w to całe moje serce.

Oferuję naturalną fotografię ślubną oraz rodzinną, ale z chęcią spotkam się z Tobą
również na Chrzcie, sesji portretowej czy narzeczeńskiej, zarówno w domu jak i w plenerze.

Sesje wykonuje na terenie Lublina oraz Warszawy, natomiast na ślub dojadę do Was wszędzie.

Reportaż Ślubny

 

Z przyjemnością sfotografuję Wasz Ślub, zarówno ten mały jak i duży, cywilny oraz kościelny, plenerowy i humanistyczny, jaki tylko Wam się zamarzy. To jest Wasz dzień i jestem tam z Wami ale przede wszystkim dla Was.

 

Poniżej znajduje się link gdzie możecie zapytać o termin oraz dokładną ofertę, albo po prostu umówić na kawę by porozmawiać o szczegółach, przedstwić mi Waszą wizję i oczekiwania i zadać wszelkie nurtujące Was pytania.

Napisz do mnie

Sesja narzeczeńska

 

To rodzaj sesji do której bardzo mocno zachęcam moje pary, w rozszerzonym pakiecie ślubnym, dostajecie ją ode mnie w prezencie. Dlaczego warto? Poza tym, że miło jest uchwycić okres narzeczeństwa na dłużej, jest wiele innych plusów takiej sesji. Międzi innymi oswajacie się z obiektywem, przekonujecie się, że to wcale nie jest takie straszne, oraz widzicie jakich efektów możecie się spodziewać i jak świetnie wychodzicie na zdjęciach!

 

Dodatkowo poznajecie się ze mną – jeśli wybraliście mnie na fotografa ślubnego, po takim spotkaniu na sesji po prostu możecie zobaczyć w jaki sposób pracuje, poznać
mnie i mniej stresować się moją obecnością w dniu ślubu.

Napisz do mnie

Plener Ślubny

 

Plener Ślubny możemy wykonać w dniu ślubu i każdą moją parę zachęcam by chociaż na kilka minut skorzystać z chwili tylko dla Was. Emocje tego dnia są niepowtarzalne. Natomiast jeżeli chcecie na plener poświęcić więcej czasu,
lub marzy Wam się inne miejsce niż okolice sali weselnej to zapraszam do wykonania pleneru ślubnego innego dnia, wtedy nie ogranicza nas nic poza wyobraźnią. Tego dnia jestem cała dla Was, możemy pojechać gdzie tylko zechcecie.

Napisz do mnie

Sesje rodzinne i ciążowe

 

Sesje rodzinne oraz ciążowe to cudowny sposób uchwycenia na dłużej tego co tak bardzo ulotne. To piękny czas, który warto zachować na dłużej by móc wracać do tych chwil po upływie miesięcy czy nawet lat. Możemy pójść na zwykły spacer lub spotkać się u Was w domu, w miejscu gdzie czujecie się najpewniej i które dobrze znacie.

Napisz do mnie

Chrzest Święty

 

Z przyjemnością sfotografuję dla Was również Chrzest Święty. To również bardzo ważne dla Was wydarzenie, z którego warto jest mieć pamiątkę w postaci zdjęć.

Może być to sam moment Ceremonii kościelnej, jak i również mogę towarzyszyć Wam podczas obiadu jeśli taki organizujecie.

Napisz do mnie

Sesje portretowe

 

Wykonuje również sesje portretowe. Od tego zaczęła się moja przygoda z fotografią i nadal chcę rozwijać się w tym kierunku. Taką sesję możemy wykonać wszędzie, w plenerze, w domu, pociągu, kawiarni, wszędzie gdzie tylko sobie zamarzysz. To świetne doświadczenie i cudowna pamiątka.

Napisz do mnie

Twoje wspomnienia zasługują na piękną oprawę

wydruki

 

Dlatego poza zdjęciami w formie elektronicznej do każdej sesji dostaniesz ode mnie pakiet odbitek w formacie 15×21. Ilość zdjęć zależna jest od pakietu, który wybierzesz w poszczególnej sesji.

 

Bardzo cenię sobie wspomnienia w namacalnej postaci. W mojej firmie stawiam na produkty najwyższej jakości, liczy się dla mnie by wydruk był trwały i jak najlepiej oddający kolory. Dlatego od lat współpracuję z profesjonalnym labem, a opinie
moich klientów po otrzymaniu gotowych zdjęć dają mi tylko pewność, że jest to produkt powodujący efekt wow.

Albumy

Produktem dodatkowym, który możecie u mnie zamówić są albumy. Wy wybieracie zdjęcia, a ja tworzę dla Was projekt, który wysyłam do Waszej akceptacji, a następnie przesyłam do druku.

Dostępne rozmiary:
20×20
25×25
30×30

możliwe jest rownież zamówienie zestawu:

30×30 + 20×20 (2)
30×30 + 25×25 (2)
30×30 (3)

Ja już przebieram nogami na myśl o tych wszystkich pięknych spotkaniach i momentach, które będę mogła dla Was zatrzymać.

To dla mnie prawdziwy zaszczyt i wielka radośc być przy Was i móc dać coś od siebie, coś w co wkładam całe serce.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty.