Fotograf Ślubny Lublin

Jako fotograf ślubny postawiłam sobie jeden główny i szalenie istotny dla mnie cel – uchwycić wszystkie, najszczersze momenty, gesty i emocje podczas Waszego ślubu. Pragnę tworzyć kadry które sprawią, że na Waszych twarzach pojawią się uśmiechy szczęścia, na policzkach łzy wzruszenia, a oglądając gotowe zdjęcia, będziecie mogli przeżyć to wszystko ponownie, na nowo, w każdym momencie. Niesamowitym dla mnie jest możliwość pokazania Wam tego dnia moimi oczami. Fotografując skupiam się na ludziach, głównie na ich drobnych gestach i emocjach, które w całym chaosie tego dnia mogą Wam umknąć, a zamknięte w kadrach, zostaną z Wami na zawsze. W ten sposób, możemy trochę oszukać czas, i pozwolić tym ważnym momentom by nie były tylko okurzonymi wspomnieniami w pamięci, a fizycznymi pamiątkami do, których możecie wrócić gdy tylko poczujecie taką potrzebę.

Fotografia Ślubna Lublin

Według mnie trudno o ceremonie, która oddaje wszystkie emocje bardziej niż ślub – od stresu i ekscytacji, aż po ulgę i niesamowite szczęście. Ilość miłość tego dnia, która emanuje od Was oraz od waszych bliskich i wszystkich wokół, jest po prostu nie do opisania. Ważne jest, abyście w tym wyjątkowym dla Was dniu mogli skupić się tylko na sobie, być tu i teraz, oraz pokochać każdą minutę. Wspaniałe chwile mają to do siebie, że przemijają zbyt szybko, ale cudowne wspomnienia z tego wydarzenia pozostaną na zawsze na waszych ślubnych zdjęciach. Powiedzieć, że uwielbiam opowiadać historie za pomocą zdjęć, to jak nie powiedzieć nic. Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę uwieczniać wspomnienia zachowując ich naturalność, która jest dla mnie bardzo ważna.

Kilka słów o mnie

Cześć!

 

Nazywam się Paulina i fotografuję miłość. Fotografia od zawsze była dla mnie czymś niezwykle ważnym, jako dziecko uwielbiałam przeglądać rodzinne albumy, fascynowały mnie historie jakie kryją się za kadrami, niesamowicie wzruszały mnie wszystkie uchwycone emocje. Wtedy jeszcze nawet nie pomyślałam o tym, że w przyszłości to ja będę miała tę przyjemność by stać po drugiej stronie, za aparatem i doszukiwać się tego wszystkiego co tak mocno mnie intrygowało. Z czasem, moja wrażliwość na światło, naturę i poznawanie ludzkich historii rosła w siłę i poczułam potrzebę by zachować to na dłużej. Początkowo moja przygoda zaczęła się od portretów, dzięki nim nauczyłam się pracować ze światłem, dostrzegać piękno w z pozoru zwykłych miejscach, nabierałam wprawy w pracy z ludźmi i przede wszystkim pokonałam swoją nieśmiałość do poznawania nowych osób. Wiedziałam już wtedy, że to jest to, co pozwala mi się wyrazić i sprawia mi ogromną przyjemność. Z czasem, zaczęłam wychodzić ze swojej strefy komfortu, pokonywać niepewność siebie i próbowałam nowych rzeczy, między innymi sesji rodzinnych/ dziecięcych/ zakochanych, aż nadszedł moment na pierwsze reportaże ślubne w Lublinie – i zupełnie w nich przepadłam. Zobaczyłam, że fotografia ślubna może być inna niż taka, która była mi znana do tej pory. Mogę pokazać ludziom ten dzień z mojej perspektywy. Ubierając tę niesamowitą historię w światło i ciepłe kolory, być cichym obserwatorem i co dla mnie najważniejsze, dzielić się tym pięknem z innymi. Fotografuję z potrzeby serca, lecz ono rośnie jeszcze bardziej, gdy w odpowiedzi na gotowy reportaż ślubny słyszę, że moje zdjęcia kogoś uszczęśliwiły, wzruszyły i ktoś jest mi za nie wdzięczny. Czy może być lepsza nagroda za wykonanie swojej pracy? Dla mnie nie.

Miłe słowa

Magda i Hubert
Magda i Hubert

„Paulina spędziła z nami najważniejszy dzień w naszym życiu – nasz ślub. Wszystko działo się podczas pandemii w 2020, więc to czy odbędzie się ceremonia nie było pewne. Od razu zachwyciliśmy się zdjęciami w jej wykonaniu i po rozmowie szybko zdecydowaliśmy, że to Paulina zostanie naszym fotografem ślubnym. Kontakt od początku był świetny, zawsze mogliśmy do niej napisać, odpowiedź była błyskawiczna. W dniu ślubu byliśmy zestresowani, ale Paulina świetnie nas poprowadziła – jak pozować, gdzie się ustawić. Osobiście jest po prostu przemiłą osobą i nasi goście też bardzo dobrze ją wspominają. Gdy otrzymaliśmy zdjęcia ze ślubu i wesela oniemieliśmy. Paulina wychwyciła tak wspaniałe momenty, które nam by umknęły. Na każdym zdjęciu widać emocje, które towarzyszyły temu dniu. Gdybym jeszcze raz planowała wesele na pewno znowu zadzwoniłabym do Pauliny! Bardzo serdecznie polecam Paulinę, jeszcze raz dziękujemy.”

Kasia i Jarek
Kasia i Jarek

Najlepszy fotograf pod słońcem! Zdjęcia mówią same za siebie! Paulina to ciepła, przesympatyczna i bardzo pomysłowa Pani fotograf. Nie wyobrażam sobie nikogo innego uwieczniającego te najważniejsze dla nas chwile! Jest także bardzo sumienna i słowna, zdjęcia z sesji otrzymaliśmy bardzo szybko. Jak zapytałam Jarka czy coś mam dodać to powiedział: Mała wzrostem, wielka sercem, jeszcze większa obiektywem”

Szymon i Marta
Szymon i Marta

„Paulina to przemiła, ciepła dusza, którą lubi się od pierwszego spotkania. Na jej profil natknęliśmy się przez przypadek, przeszukując konta na Instagramie. Kilka przypadkowych kadrów sprawiło, że zapragnęliśmy by to właśnie ona zajęła się uwiecznieniem tych najważniejszych momentów naszego życia. Nie jesteśmy modelami, nie czujemy się dobrze przed obiektywem. Dzięki Paulinie poczuliśmy się swobodnie i zapomnieliśmy o całym skrępowaniu. Dla nas w reportażu ślubnym najważniejsza była naturalność, a Paulina doskonale poczuła wizję Naszego przyjęcia. Otrzymaliśmy kadry pełne ciepła, wrażliwości, naturalności, czułych gestów. Dziękujemy Ci ogromnie za pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz za uchwycenie tego wszystkiego, co najważniejsze.”

Fotograf na wesele Lublin

Staram się uchwycić wszystko to, co widzę i nie chcę, aby na jakimkolwiek wykonanym przeze mnie zdjęciu zabrakło autentyczności. Podczas reportażu ślubnego, pełno jest chwil wartych uchwycenia, dlatego zawsze mam przy sobie aparat i jestem gotowa, by je wszystkie sfotografować. Zapraszam Was do obejrzenia „moich historii”  gdzie będziecie mieli okazję poznać moją estetykę, i zobaczyć urywki historii, których miałam przyjemność być świadkiem i zaszczyt by je uwiecznić.

 • Rustykalne wesele na działce w środku lasu – Marta i Szymon
  In Reportaż Ślubny
 • Sesja Ślubna w opuszczonej szklarni – Paula i Michał
  In Sesja Ślubna
  Sesja ślubna Pauli i Michała
 • Rustykalne wesele w cicha 23 – Ania i Maciej
  In Reportaż Ślubny

Bądźmy w kontakcie

W zakładce o mnie możecie poznać mnie również od nieco bardziej prywatnej strony, ponieważ zawsze podkreślam, by wybierać usługodawców świadomie, by czuć z nimi podobną energię, to niezwykle ważne we współpracy. Zależy mi by moje pary czuły się przy mnie swobodnie, ponieważ otwartość na zdjęciach jest połową sukcesu, o drugą połowę zadbam ja. Z przyjemnością poznam Waszą historię, Was i Wasze oczekiwania. Możecie się nimi podzielić wypełniając formularz kontaktowy. Z chęcią odpowiem na wszelkie wasze pytania i wątpliwości. Opowiedzmy razem piękną historię z Waszą miłością w roli głównej.