Wiem, że wybór fotografa, który uchwyci Waszą historię to nie jest prosta sprawa. Warto zrobić to świadomie, znaleźć kogoś z kim odnajdziecie wspólny język, to ważne! Atmosfera na sa sesji i relacja między wami a forografem ma duży wpływ na finalny efekt współpracy. Dlatego postanowiłam stworztyć to miejsce, by pokazać Wam, czym właściwie się kieruje, w jaki sposób pracuję i co jest dla mnie ważne

 

Zatem, zapraszam!

 

Fotografia to moja praca, ale przede wszystkim moja pasja, potrzeba serca, miłość do uchycania tego co ulotne i do obserwowania emocji, relacji, gestów, poszukowania detali.
To zdecydowanie więcej niż tylko momenty zatrzymywane w obrazku, a kadry które wychodzą z mojego aparatu są naturalne, niekreowane, prawdziwe. Uwielbiam światło zastane, dlatego moje miejsce pracy jest tam gdzie jesteście Wy. Może to być Wasz dom, stare miasto, polana w środku lasu, urocza klatka starej kamienicy, pomost o wschodzie słońca albo szczyt góry o zachodzie. Podczas sesji najważniejsze jest dla mnie to byście przede wszystkim czuli się swobodnie. Potraktujcie tę sesję jak spacer ze mną i aparatem, nie musimy ciągle robić zdjęć, możemy po prostu porozmawiać, albo pozachwycać się otaczającymi nas widokiami. Czasami poproszę Was byście byli blisko i nie zwracali na mnie uwagi, wtedy staram się być niewidoczna ( a mając 152cm wzrostu wcale nie jest to takie trudne ; ) ), a czasami poproszę byście zrobili coś konkretnego, dam wam wskazówki. Nie bójcie się, jestem tam z Wami, ale przede wszystkim dla Was, a razem stworzymy coś pięknego..

 

To co, dacie się porwać na spacer?